Jõuliselt parema tulemuse nimel - Strong Tech!

Oleme spetsialiseerunud tõsteseadmete, traktorite ja muu rasketehnika remondile ja hooldusele ning oleme alati valmis pakkuma kiiret ja professionaalset abi, et tagada klientide seadmete sujuv ja tõrgeteta toimimine.

Teenused

Pakume remondi- ja hooldusteenust rasketehnikale, sealhulgas traktoritele, tõstukitele, kombainidele ja muule. Omame erilist ekspertiisi suuremate kaubamärkide, nagu John Deere ja Linde, hoolduse ja remondi osas.

Mootor

  • Mootoriõli vahetamine, õhufiltri puhastamine või vahetamine, kütusefiltri vahetamine, jahutussüsteemi kontrollimine ja vajadusel vedeliku lisamine. Mootori remont ja vahetus.

Hüdraulika

  • Hüdraulikaõli taseme kontrollimine ja vajadusel täitmine, hüdraulikavoolikute ja -liitmike kontrollimine, lekke korral parandamine. Komponentide asendamine, sealhulgas silindrid, pumbad, ventiilid jne

Elektrisüsteem

  • Juhtmestiku kontrollimine, elektriliste komponentide, nagu aku, generaatori ja süütesüsteemi kontroll ja vajadusel parandamine või asendamine.

Kandekonstruktsioonid

  • Raami, vedrustuse, telgede ja muude kandekonstruktsioonide kontrollimine, vajadusel keevitamine, kinnituste kontrollimine ja pingutamine. Vajadusel asendamine..

Ohutusseadmed

  • Ohutusseadmete, näiteks pidurite, turvavööde, häirete jne kontroll ja vajadusel parandamine või asendamine.

Kuidas käib rasketehnika hooldus?

Asjatundjad rasketehnika alal

Kui rasketehnika vajab parandust või hooldust, otsite te ettevõtet, millel on teadmised, oskused ja kogemused, et teie masinad kiiresti ja professionaalselt töökorda saada. Siin tuleb appi Strong Tech - juhtiv rasketehnika remondi ja hoolduse ettevõte, mis on pühendunud teie seadmete optimaalse toimimise tagamisele.

Missioon

Strong Techi missiooniks on pakkuda klientidele tipptasemel rasketehnika remondi ja hoolduse teenuseid, keskendudes professionaalsusele, usaldusväärsusele ja klientide rahulolule.

Visioon

Meie visiooniks on saada tunnustatud ja eelistatud partneriks rasketehnika hoolduse ja remondi valdkonnas, pakkudes kõrgekvaliteedilist teenust ning oleme tuntud oma pühendumuse ja oskuste poolest rasketehnika sektoris.

Võta ühendust!

Teenused

Mida kliendid arvavad?

Koostööpartnerid

Meie tehtud tööd

Viimased uudised

Me oleme siin, et aidata!

Otsid rasketehnikale spetsialiseerunud mehhaanikut?

Saada meile sõnum ning me vastame sulle esimesel võimalusel!

Saada meile sõnum

To top